Огляд українського містичного трилеру “Чунгул”

Огляд українського містичного трилеру “Чунгул”

  • 13.10.2016

Чунгул” – це трилер з елементами містики. Картину знімали під Києвом у селі Погреби Васильківського району та у столиці. Власне сама назва Чунгул перекладається із давньотюркської мови як «вир» – місце, з якого важко вибратися.

Містичну стрічку знімали брати Альошечкіни. Режисери перш за все відомі першим українським 3D фільмом “Cиневір”, який залишається наразі їхнім єдиним повнометражним проектом. Проте в найближчому майбутньому Олександр та В’ячеслав обіцяють порадувати ще низкою україномовних фільмів. Для свого фільму режисери отримали бюджет у розмірі 220 тисяч доларів і непоганий акторський склад. Головні ролі в проекті дісталися молодим акторам Ганні Гуляєвій та Богдану Юсипчуку. Богдан, який вже мав досвід праці з братами Альошечкіними у фільмі “Синевір” головну роль отримав одразу. Хлопець має за плечима вже більш-менш солідну фільмографію в фільмах та серіалах українскього виробництва. З нещодавніх — то згаданий мною раніше “Синевір”, “Тінні незабутих предків”, “Політ золотої мушки”, “Гвардія”. Через місяць після “Чунгулу” ми матимемо змогу побачити його в першій спортивній драмі українського виробництва “Правило бою”. На другорядних ролоях у картині задіяні Віктор Демерташ, Георгій Поволоцький, Микола Олійник та інші. Засвітився у фільмі в якості актора, а передусім генерального продюсера засновник Духовного центр «Возрождение», який багатьма експертами вважається тоталітарною сектою, Володимир Мунтян.

Сюжет: Історія розгортається навколо міського гульвіси Дениса, cенсом життя якого є гроші і дівчата. За сюжетом він займається продажем автівок, за іронією долі у нього самого ламається транспортний засіб. Зупиняється він у глухому селі Чунгул Запорізької області, щоб її полагодити. А вибратися з того села складніше, ніж заїхати. Чужинці повинні заплатити данину місцевому пасічнику-чаклуну. Для Дениса ціна зростає, бо хлопець закохується у доньку пасічника — Олесю. В український прокат фільм «Чунгул» вийде в кінці жовтня в 2D і 3D форматі. Можливо ми матимемо змогу побачити його і в 4dx. Я лише додам, що до кінця року в прокат вийде ще 5 повнометражних ігрових фільмів українського виробництва різного жанру. Тому кожен щось знайде для себе.