Новий містичний український трилер Чунгул. Офіційний трейлер

Новий містичний український трилер Чунгул. Офіційний трейлер

  • 26.10.2016

Українське кіно має розвиватися. Не може бути в країні свого національного продукту менше, ніж 10%. З цим треба покінчити, і за це взялася знімальна команда нового українського містичного трилера «Чунгул».

«Синевир» — одна з найпопулярніших вітчизняних кінокартин сучасності. Режисери Олександр та В’ячеслав Альошечкіни вирішили, що Україна має поповнювати свою творчу спадщину і на «Синевирі» не зупинилися.

Чунгул — реальне село запорізького краю, зараз має назву Червоногорка. В одному з перекладів означає вир. Тобто за легендами звідти вибратися дуже важко, та навіть — неможливо. Навколо цього і зав’язано сюжет.

Генеральний продюсер фільму Володимир Мунтян наголошує на тому, що це дійсно українська стрічка. Уся команда — українці: режисери, актори, оператори, гримери… Мова оригіналу — українська, мотив та сценарій теж українські.

«Особисто мені дуже пощастило, що я потрапила у цей проект, адже тут просто чудова команда. Хочу сказати велике дякую Володимиру Мунтяну за те, що він просто хворіє українським кіно, завдяки таким людям воно і розвивається», — поділилася Анна Гуляєва, виконавиця ролі Олесі.

«Люди часто запитують мене чому «ми маємо піти саме на «Чунгул», а не на якийсь Голлівудський фільм». Якщо ви підете саме на американську кінострічку, то ви не побачите нічого нового, сюжети повторюються сотні, тисячі разів… Україна — містична країна, і треба розвивати своє. В нас глибоке коріння, дивовижна історія, то ж варто працювати саме у цьому напрямку», — розказав Богдан Юсипчук, виконавець головної ролі у фільмі.

Він додав, що працювати з братами Альошечкіними легко. Проблем, як таких, не було. На майданчику була легка атмосфера, тому у фільмі вдалося передати невимушеність разом з головною ідеєю стрічки.

«Я не бачив картини, тому так само чекаю прем’єру. З кожною стрічкою брати Альошечкіни ростуть. Не кожен професіонал зможе видати кінострічку за 5 місяців. Я отримував задоволення від роботи, своєї і оточуючих», — розповів актор Віктор Демерташ.

Ця стрічка особлива ще й тим, що генеральний продюсер спробував себе на знімальному майданчику в якості актора.

«Дуже важливо, те що ми робимо -«наше», а 2016 рік визначний ще й тим, що це рік розвитку українського кінематографа. Я дуже радий, що ми продовжуємо цю тенденцію», — сказав генеральний продюсер фільму «Чунгул».

Нагадаємо, що прем’єра фільму відбудеться 31 жовтня в день, коли відзначають одне з наймістичніших свят — Хелловін.