Сергій Лихоманенко – музичний продюсер фільму «Чунгул»

Музикант, український диригент симфонічного оркестру, головний організатор експериментальних оркестрів Eclectic Sound Orchestra та Kiev Grand Classic.

Ідейний натхненник створення нових музичних стилів на межі електронного звуку та традиційних інструментів. Керує командою композиторів, звукорежисерів та музикантів. Зараз працює над розвитком міжнародної продакшн-студії студії Eclectic Sound Orchestra для створення якісної, конкурентоспроможної музики на міжнародному рівні. Постійно здійснює музикальні записи із використанням симфонічного оркестру та сучасних інструментів. Географія замовників Лихоманенко: Китай, Швейцарія, Велика Британія.

Фільм «Чунгул» - перший національний проект, де Сергій виступив в амплуа музичного продюсера.

Юрій Яцюк, композитор.

Аранжувальник, музикант, гітарист. Засновник ScoreStorm music production. Спеціалізується на запису етнічних інструментів, створенні орієнтальної та кінематографічної музики та звукових ефектів. Його музика використовується для корпоративних презентацій (Mindbox), рекламних роликів (Sterium), короткометражного авторського кіно (Pain), театральних вистав і комп'ютерних ігор (Penumbra: Necrologue). Надає послуги представникам важкої сцени з написання оркестрової частини музичного матеріалу (Sanatana, Hell:On тощо).

Валерія Фінікопуло, композитор.

Аранжувальник, музикант, вокаліст. Ідейний натхненник ScoreStorm music production. Працює в електронному напрямку музики. Її роботи використовувалися у рекламних роликах та корпоративних відео. Є голосом таких проектів як Xes Dreams, Dust Heaven. Пише аранжування для команд металевої сцени (Mournful Gust - For All the Sins). Записала вокальні партії для кінофільму "Чунгул". Також у фільм увійшли деякі її музичні твори для фортепіано.

Євгеній Жакý (Eugène Jacquout), композитор.

Музикант, композитор, оркеструвальник, органіст і клавішник. Керівник композиторського напряму Eclectic Sound Orchestra. Закінчив освітній заклад по класу органа (фаховий інструмент) та фортепіано (факультатив). За сумісництвом органний майстер. Створює різнопланову музику: до фільмів, серіалів, пісень, авторську музику до різноманітних заходів, особливо з використанням симфонічного оркестру різних складів. У творчому доробку є органна, фортепіанна музика, а також музика для симфонічного оркестру. Стилістика творів тяжіє до французької романтики. Музичній мові часто притаманні елегантність та романтичність у гармонічному та мелодичному планах.

Іван Лебедь, композитор

Музикант Державного Академічного Естрадно-Симфонічного Оркестру України. Випускник НМАУ ім. П.І. Чайковського за спеціальністю скрипка. Лауреат міжнародних конкурсів. Композитор-мультиінструменталіст. Один із засновників та член творчої ради Eclectic Sound Orchestra.

Попович Віталій - студійний звукорежисер, саунд-продюсер.

Спеціалізація: музичний і кіно- постпродакшн, саунд-дизайн, робота з музикантами, композиторами, вокалістами.  Аудіо-інженер і музичний оформлювач Eclectic Sound Orchestra, співзасновник і саунд-продюсер SODA music, аранжувальник (Talant group), випускник КНУКіМ за фахом звукорежисер. В основі роботи лежить індивідуальна інтеграція в творчий і технологічний процес незалежно від жанру: від електронних танцювальних і рок-напрямів до інструментальної, оркестрової музики.