Допрем’єрні покази українського містичного трилеру «Чунгул»

Допрем’єрні покази українського містичного трилеру «Чунгул»

  • 17.10.2016

З 26 жовтня стартує тур допрем’єрних показів «Чунгул» в різних містах України, на яких глядач зможе повністю зануритися в атмосферу фільму  і поспілкуватися з головними героями: Богданом Юсипчуком і Анною Гуляєвою.

Актори відвідають Львів, Івано-Франківськ, Одесу, Харків, Полтаву і представлять фільм глядачам у кінотеатрах:

  • 26.10 — Львів, кінотеатр «Планета Кіно» (King Cross)
  • 27.10 — Івано-Франківськ, кінотеатр «Люм’єр»
  • 29.10 — Одеса, кінотеатр «Планета Кіно» (Таїрова)
  • 2.11 — Полтава, кінотеатр «Конкорд»
  • 3.11 — Харків, кінотеатр «Планета Кіно»

31 жовтня, на Halloween, у кінотеатрі «Сінема Сіті» (ТРЦ Ocean Plaza) у Києві відбудеться офіційна прем’єра фільму «Чунгул«.

«Чунгул» із давньотюркської мови перекладається як «вир» — місце, з якого важко вибратися. Багатьом людям знайома ситуація, коли вони потрапляють у своєрідну згубну зону комфорту, з якої неможливо вибратися і йти вперед. І вона згодом стає для них таким «чунгулом».

За сюжетом фільму, міський гульвіса Денис затримується у зв’язку із форс-мажорними обставинами у віддаленому від цивілізації селі. Але для того, щоб покинути це місце, йому доведеться заплатити свою ціну місцевому чаклуну. І наскільки високою буде ціна для головного героя, коли дочка чаклуна закохується в нього…

Фільм було вироблено за рекордні 4 місяці. Режисери В’ячеслав і Олександр Альошечкіни вже вдруге повертаються до української містичної тематики у великому кіно.  «Україна стає все більш відомою і пізнаваною в світі, зараз як ніколи потребує такої «нової хвилі», — зазначив продюсер фільму Олексій Кашин.